Sevgili Dostlar,Sizler ile paylaşım yapabileceğim bu sayfada buluşmanın
heyacınını yaşıyorum.İçsel yolculuğuma başladığım 2001 senesinden bu yana
aldığım yolda ki deneyimlerimi ve bu arada evrenin karşıma çıkardığı
bilgileri, enerji sistemlerini sizler ile paylaşacak olmaktan çok
mutluyum.Üzun süren düşncelerin arkasından gelen bu blog fikri umarım
bütüne ve bu sayfaya tıklayan herkese faydalı olur.Sevgi ve Işık yolunuzu
aydınlatsın.

18 Eylül 2013 Çarşamba


YAŞAM ÇİÇEĞİNİN UNUTULMUŞ SIRRI-2 / Drunvalo Melchizedek

31/01/2012 Geliştirici: Sevinç Gürsözer

BENLİĞİN ÜÇ SEVİYESİ

Kendimizin Dünyada bu insan bedeninde yaşadığına inanırız, ancak yaşamın başka bir seviyesinde hatta seviyelerinde burada var olurken aynı anda varolabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bu Mayaların ve Hawaiili Kahunalar gibi Dünyanın yerel halklarının inancıdır. Bizi başka dünyalarda farklı yaşamlar süren çok boyutlu varlıklar olarak görürler. Benim bildiğim kadarıyla da bu doğrudur.

Normal şartlar altında, kendimizin diğer taraflarıyla bilinçli olarak bağlantılıyızdır, ancak Atlantis’teki büyük düşüşten sonra, yüksek benliklerimizden koptuk. Bağlı olduğumuzda ve bu bizim gerçeğimiz haline geldiğinde, şu anda bize imkansız gibi görünen bir şekilde yaşarız. Geçmişi ve geleceği net olarak görebiliriz ve ruhsal gelişimimizi olumlu olarak etkileyen yüksek bilgilere dayanan kararlar alabiliriz. Davranışlarımız nedeniyle bunu uzun zaman önce kaybettik.

Geniş bir bakış açısından baktığımızda, diğer boyutlarda yaşayan kendimizin daha yüksek seviyelerine yüksek benlik ya da yüksek benlikler denir- yüksek benliğimizin tek bir varlık olduğunu düşünmek hem doğru hem de yanlıştır. Evrende sadece bir Varlık vardır, ancak, Bir Varlık’ın içinde birçok seviye bulunur.

Yüksek benliğiniz, daha da yüksek benliklerle bağlantıdadır. Böylece, yüksek benliklere bağlı yüksek benlikler ve yüksek benliklere bağlı yüksek benlikler vardır. Her yüksek benlik, daha geniş ve kapsamlı farklı bir bilinç seviyesindedir ve en üst seviyeye, bu boyutların dalga formu evrenini tamamen aşma aşamasında ulaşılır. Her insanın tüm bilinç seviyelerinde var olma kapasitesi vardır, ancak bu çok nadirdir.

Tanrı ve tüm yaşama bağlanana kadar yukarı doğru büyüyen bir aile ağacına benzer. İnsan ırkı olarak bu üç boyutlu seviyeye düştüğümüzde çok boyutlu benliklerimizden koptuk. Bir bölünme oldu. Bilinçte o kadar derinlere düştük ki artık diğer benliklerimizle temas edemez hale geldik. Çoğu zaman yüksek benliklerimizin farkında olmamamıza rağmen, onlar her zaman bizim farkımızda olmuştur.
http://www.youtube.com/watch?v=WK4TTu6Yfvw

Kozmik Şifa Nedir?

KOZMIK ENERJI NEDIR?


Kozmik enerji sisteminde, gunumuzde kesfedilmis olan 200 frekans ‘kanal’ olarak adlandirilir. Bu kanallarin her biri degisik titresim ve ozelliklere sahiptir. Bu kanallar 2500 yildir Hindu yogistler ve Tibet Samanlari tarafindan kullanilmaktadir. Cesitli problemler uzerinde etkili oldugu gorulmustur. Ayni zamanda her insanin gecmisten getirmis oldugu olumsuz enerjileri temizler, cakralar, hormanlar ve sinir agi merkezleriyle beraber calisarak bizi yuksek bilinc alanlarina tasiyabilir. Bunun sonucunda ise kisi hayatinin her alaninda buyuk degisim ve donusum yasamaya baslayabilir.


Dogu felsefesi ve kadim bilgiler insani bir butun olarak gorurler. Sorun ne olursa olsun ancak BUTUNSEL BIR CALISMA saglandiginda kisi arinma surecini yasar. Kisinin kendini gerceklestirmesi ancak bu BUTUNLUK ILE MUMKUNDUR. Sifa herkesin icindedir, bu degerli calisma sonucu bilinclenen kisinin devam eden kaderi de olumlu yonde degisir. Ayrica fiziksel rahatsizliklarin yani sira bu rahatsizliga sebep olan duygusal, zihinsel ve ruhsal sebepler de temizlenebilir.KOZMIK ENERJI ILE MEKAN TEMIZLIGI


Kozmik enerji ile yapilan mekan temizliginde bir evin veya ofisin topragindan kaynaklanan jeopatolojik etkiler goz onune alinir. Mekanlarin icini ve disini etkilemesi muhtemel bu olumsuzluklar, kisiye veya aileye hastaliklar (basagrisi, migren, kanser vb. gibi), esler veya cocuklar arasinda ofke patlamalari, istenmeyen ayriliklar ve iflaslara neden olabilir.
Kozmik enerji calismasi ile bu etkileri gidermek ve ortamin enerjisini yeniden yapilandirmak mumkun olabilmektedir.


Kozmik Enerji Methodunun etkili oldugu alanlar:


hayvan kanalı (asabiyetin giderilmesi, sakinleştirme ve rahatlatma)

sevgi frekansı (sevgi ortamı sağlamak)
karma temizliği (kişinin üzerine açılan bir frekanstır.)

zayıflamak

uykusuzluk

doğurganlığın arttırılması

aura temizliği

mekanları temizlemek 

tarımsal mekanlarda böcekleri ve sinekleri uzaklaştırmak

bütün olumsuz enerji blokajlarının giderilmesi (büyü, nazar, lanet gibi)

cilt güzelliği 

içme suyunun titreşimlerini yükselten frekans 

içme suyuna cilt guzelliği icin verilen frekans

kepeklenme, mantar ve parazit için

doğal afetlerden korunmak 

stres ve depresyon 

saç dökülmeleri

ve daha birçok alanda etkilidir.Reiki ve kozmikşifa