Sevgili Dostlar,Sizler ile paylaşım yapabileceğim bu sayfada buluşmanın
heyacınını yaşıyorum.İçsel yolculuğuma başladığım 2001 senesinden bu yana
aldığım yolda ki deneyimlerimi ve bu arada evrenin karşıma çıkardığı
bilgileri, enerji sistemlerini sizler ile paylaşacak olmaktan çok
mutluyum.Üzun süren düşncelerin arkasından gelen bu blog fikri umarım
bütüne ve bu sayfaya tıklayan herkese faydalı olur.Sevgi ve Işık yolunuzu
aydınlatsın.

19 Kasım 2013 Salı

IŞIK KULESİYLE KORUNMA :

1-Derin ve düzgün nefes alın.(Pratik süresince devam edin.)

2-Tüm vücudunuzu gevşetin.

3-Yürürken dik, düzgün ve sakin olun. Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştirin. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.


4-Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar aslında. Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir[mavi, sağlığı ve korunmayı sağlar].Alanı neden mi küçülttük? İhtiyaç duyduğunuz koşulları yaratmak küçük alanda daha kolaydır da ondan.

5-Sizi tümüyle çevreleyen bu iyice belirlenmiş yoğun parlak mavi ışık alanını gözünüzün önüne getirdiniz mi? Tamam, şimdi auranın en üst noktasında, başınızın biraz üstüne parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. Hayır, küre başınıza değmiyor.

6-Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir. Bunu yaparken yukarı bakmanıza gerek yok, varlığını hissedin yeter. Bu imajı,”Yüksek Varlığınız”ın Işığı’nı temsil etmek üzere yaratıyorsunuz. Bu ışık gerçekten de ordadır. Bu küreyi hayal ederken dokunmaya kalmayın. Çünkü “Yüksek Varlığınızı” bilinçli varlığınızla tespit etmiyorsunuz.

7-Şu iki imajın farkında olun:
 Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre… Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8-Beyaz küreyi sembol olarak gözünüzün önüne getiremeseniz bile, gerçek ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğini kabul edin. Ve düşünebileceğiniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin. Bu pozitif enerjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın…

9-Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığınız görün. Bu ışı, gümüş pırıltılarla doludur. Önce auranıza, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10-Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı pırıldayan beyaz ışıkla dolacak. Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve siz doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Pırıltılıdır, sert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç”ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

11-Auranızın zaten var olduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarf ettiğinizin bilincinde olun.
                                             IŞIK KULESİ İLE KORUNMA 

[Bu alıştırma günlük düzenli olarak en az bir defa yapıldığında yavaş yavaş negatif hiçbir şeyden etkilenmemeye başlayacaksınız.

Ani durumlarda, mesela ani endişe, tehlike(her türlü tehlike, ister fiziki ister ruhsal) anında 2.metot uygulanabilir. Fiziksel olaylarda da az çok etkisi vardır.] Ancak bunun faydası(2.metodun),auranızın genel kuvvetine bağlıdır. Diğer bir deyişle,”Işık Kulesi”nin başarısıyla kumar oynamayın. Düzenli metodu her gün uygulayın, acil metodu sadece gerekli durumlarda kullanın. Böylelikle saldırganın dikkatini başka yöne çevirebilir, hatta yatıştırabilirsiniz. En azından aklınızı sakinleştirip aydınlatabilir ve bazı önemli detayları bilinçli algılamanızı sağlayabilirsiniz. Bu da iyiliğiniz için hayati önem taşır.
IŞIK KULESİ–2(Acil Metot)

1-Hemen etrafınızı saran canlı, parlak mavi aura elipsini düşünün. Başınızın bariz üstünde de “Yüksek Benliğiniz”in parlak, beyaz küresini gözünüzde canlandırın.
 2-Başınızın üstündeki parlak kürenin farkında olun. Hayal edilmiş bir sembol olsa da, kürenin ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğinin farkına vararak en yüksek iyiliği amaçlayın.
 3-Parıldayan kürenin beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş pırıltılar ile doludur, auranıza akar ve size nüfuz eder. Auranın sert kabuğunun keskin mavi dış çizgilerini görün.
 4-İhtiyacınız olduğu sürece bu canlandırmayı sürdürebilirsiniz.
 5-Görüntünün bilincinizden uzaklaşmasına izin verdiğinizde, bu korumanın hâlâ görünmez şekilde sizin çevrenizde olduğunu bilin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme